Vi er så heldige å få et forrykende foredrag fra en av Danmarks mest populære Enneagram-foredragsholdere. Noter det i kalenderen din allerede nå.
Michael Groser er et fyrverkeri på scenen, og vil gi oss sin introduksjon til Enneagrammet som et fundament til inspirerende og motiverende samarbeid. Helt i tråd med det som er Ennagramforeningens visjon; nemlig å bidra til en rausere verden.
Du vil nikke gjenkjennende til hans både seriøse og humoristiske beskrivelser av våre særheter og likheter i sin gjennomgang av de ni Enneagram-typene.
Michaels foredrag vil gjøre at du garantert reiser hjem med fornyet inspirasjon til positiv kommunikasjon som du kan dra nytte av både på arbeidsplassen og hjemme.
Praktisk informasjon:
Velkommen til Sagene samfunnshus 23. februar 2026, kl. 18.00–20.15.
Adresse: Kristiansands gate 2, 0463 Oslo
Påmeldingsskjema og billettpris legges ut snarlig.